Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
09.10.2024

Školský florbalový turnaj 2024

V utorok 8.10 sa v športovej hale Javor uskutočnil florbalový turnaj žiakov našej školy. Poskladali si osemčlenné tímy v triede a hrali systém 5 + 1 brankár v dvoch polčasoch po 5 minút. Turnaja sa zúčastnilo desať tried od prvého až po štvrtý maturitný ročník. V dvoch skupinách bojovali o postup do semifinále, kde sa prebojovali štyri najlepšie triedy. V boji o tretie miesto vyhrala trieda 3.A kontumačným výsledkom s triedou 4.B. Finálové derby si odohrali triedy 3.B 4.C. V minulom ročníku obsadila trieda 3.B druhé miesto, a tak tomu bolo aj v tomto školskom roku. Maturanti z triedy 4.C spojili sily a vo vyrovnanom finálovom zápase napokon porazili 3.B v skóre 4:2

Ďakujeme všetkým zúčastneným triedam za aktivitu a bojovnosť. Veď predsa len je to najdôležitejšie zúčastniť sa a povzbudiť tak telo aj ducha.

V tomto turnaji bola aj možnosť vytvoriť súpisku žiakov na okresné kolo vo florbale, ktoré sa odohrá 23.10 v Tvrdošíne.